Relo­kace zaměst­nan­ců

Dlouhodobý přesun do zahraničí může být pro zaměstnance úžasnou příležitostí, ale také náročnou a stresující záležitostí. V Petyovský & Partners rozumíme výzvám spojeným s relokací do nové země a nabízíme komplexní služby, které vašim zaměstnancům a jejich rodinám zajistí hladký a snadný příchod do nové země.

Vše potřebné na jednom místě

Po příjezdu do nové země mají zaměstnanec a jeho rodina obvykle celou řadu rozličných potřeb. My jsme tu proto, abychom se postarali o všechny z nich. Naše široká nabídka služeb pokrývá nejen plánování relokace před odjezdem a následné hledání bytu, domu či škol, ale také asistenci po příjezdu, orientační programy a jiné individuální potřeby klienta.

Najdeme vám nový domov

Domov patří mezi ty nejdůležitější životní potřeby. Bez toho, abychom se mohli vracet do tepla domova, nikdy nedokážeme v práci podat svoje maximum. Proto naši specialisté na relokace věnují velké úsilí tomu, aby úzce spolupracovali s klienty a pochopili jejich preference a požadavky. Udělají všechno pro to, aby pomohli najít vhodné bydlení odpovídající jejich potřebám a rozpočtu. Našim klientům pomáháme s vhodnou volbou ubytování, kontrolou smluv, předáním nemovitosti a dále s hladkým průběhem stěhování či dalšími potřebnými úkony.

Nezapomínáme ani na vzdělávání dětí

Vybudovat lepší budoucnost pro své děti bývá pro většinu zaměstnanců jednou z hlavních motivací. Je tedy naprosto přirozené, že i v průběhu svého zahraničního pobytu chtějí svým potomkům najít co nejlepší školy. Naši experti na relokace pomohou zaměstnancům poradit si se systémem vzdělávání v cílové zemi, poskytnou informace o školách, budou asistovat se zápisem a pomůžou s dalšími nezbytnými dokumenty.

Hladké zabydlení

Příchod do nové země s sebou přináší mnoho praktických otázek a náš program komplexní asistence na ně má odpovědi. Naše služby zahrnují asistenci s otevíráním bankovních účtů, zajištění místních SIM karet případně internetového připojení, registraci u úřadů, sjednáním dodávek energií a s dalšími službami dle preference klienta. Nabízíme také speciální programy pro seznámení zaměstnanců s místní kulturou a zvyky. Zajistíme, že si vaši zaměstnanci budou připadat vítaní a podporovaní od okamžiku, kdy dorazí do své nové země.

Trvalá podpora

Chápeme, že proces relokace nekončí samotným nastěhováním. Náš tým poskytuje trvalou podporu v průběhu celého pobytu, aby vyřešil jakékoliv problémy či otázky, které mohou vyvstat. Náš cíl je zajistit, že vaši zaměstnanci a jejich rodiny budou mít ve svém novém domově hladký a bezproblémový pobyt.

Úspěšná relokace s P&P

Díky našim komplexním službám v oblasti relokací se vaši zaměstnanci mohou plně soustředit na práci, zatímco o ně bude postaráno našimi experty na relokační služby. Spojte se s Petyovský & Partners a zajistěte jim hladký a bezproblémový přesun do nové země.