Pro vaše potřeby

Díky společnosti Petyovský & Partners docílíte co nejhladšího průběhu relokace vašich zaměstnanců. Soustředíme se přitom na co největší pohodlí klienta. Naše imigrační služby jsou navrženy přesně tak, aby naplnily veškeré potřeby korporátních klientů a jejich zaměstnanců – a vy jste se mohli soustředit na vaši práci.

Experti na talent mobility – snadno a bez komplikací

Náš tým zkušených specialistů na imigrační služby věnuje velké úsilí tomu, aby naše služby byly transparentní a efektivní v každém kroku. Pomáháme celý proces relokace zaměstnanců zjednodušit a dbáme na to, abychom 100% splnili očekávání všech stran. Díky našim bohatým zkušenostem v oboru mohou naši zákazníci očekávat bezproblémový průběh celého procesu, což jim umožní plně se soustředit na práci a rychleji si zvyknout na novém místě.

Budeme partneři během celého procesu

Naše služby pokrývají každou část imigračního procesu, od počátečního zhodnocení případu po shromáždění potřebných dokumentů, zařízení apostil či ověření, překladů potřebných dokumentů až po dokončení imigračního procesu po příjezdu.

Zařizujeme také nezbytné registrace na úřadech, zdravotní pojištění, prodloužení povolení k pobytu v jeho průběhu, hlášení změn, obchodní víza do zahraničí – a samozřejmě i další potřeby jako jsou řidičské či parkovací průkazy. Samozřejmě se ujmeme také soudního sporu v případě zamítnutí nebo zrušení povolení, a budeme vás reprezentovat před úřady.

Řešení pro každou vaši potřebu

Díky našemu týmu expertů ve všech oborech, které souvisí s imigrací, jsme schopni nabídnout široký rozsah imigračních služeb, včetně pracovních víz pracovních povolení či modrých karet, obchodních víz, rodinných víz, studentských víz, povolení k trvalému pobytu v EU, přihlášení trvalého pobytu či přímo občanství.

Kontakty po celém světě

I když jsme česká společnost, navázali jsme pevná partnerství po celém světě. To nám umožňuje nabídnout služby i mimo Českou republiku v rámci naší globální sítě partnerů. Vaši zaměstnanci se tak mohou spolehnout, že všechno potřebné zařídíme – ať už je práce zavane kamkoliv.

S P&P zažijete celý proces jako VIP

Korporátní klienti věří společnosti Petyovský & Partners kvůli našim bohatým zkušenostem s překonáváním nástrah imigračního procesu a s poskytováním všestranné podpory. Jsme zcela oddáni snaze zajistit vašim zaměstnancům hladký, efektivní imigrační proces s pozitivním výsledkem. Zvolte naše služby a dopřejte vašim zaměstnancům bezproblémový průběh imigračního procesu.