Naše vize a mise

Od roku 2015 se zaměřujeme na imigrační a relokační služby. Postupně jsme se stali leadrem v oboru talent mobility a poskytujeme komplexní řešení relokací, daňového poradenství a získávání občanství pro klienty z celého světa. Jako součást naší oddanosti špičkové úrovni služeb také spolupracujeme s partnery po celém světě abych našim klientům nabídli efektivní řešení.

Na každém jednotlivci záleží – vytváříme přátelské prostředí, ve kterém dáváme prostor individuálnímu rozvoji s akcentem na excelentní servis. Smysluplně.

Jsme hybatelem v oblasti mezinárodní mobility poskytujícím svým klientům špičkový a individualizovaný servis.

Budujeme důvěru a bezpeční prostředí. Zvyšujeme úroveň znalostí, dovedností a sebevědomí všech členů týmu.

Naše hodnoty

1

Individuální přístup

2

Férové jednání

3

Týmový duch

4

Otevřená komunikace

5

Zaměření na vzdělávání

Proč pracovat s námi?

Specializovaná expertíza

Jako největší společnost v České republice zaměřená na mobilitu zaměstnanců nabízíme jedinečné a specializované služby v oblasti imigrací a relokací, mezinárodnínch daní a získávání občanství. Dostanete příležitost získat zkušenosti v těchto specifických oborech a pracovat na rozmanitých a zajímavých případech.

Atmosféra spolupráce

Vytváříme kolaborativní a inkluzivní prostředí, kde se cení týmová práce, vzájemná podpora a profesionální růst. Budete pracovat v podporujícím týmu, který vybízí ke kolaboraci s partnery z různých zemí, učení se, sdílení idejí a inovacím.

Zaměření na klienty

Naši klienti jsou v srdci toho, co děláme a my jsme hrdí na to, že poskytujeme personalizovanén služby na míru jejich potřebám.

Rozvoj kariéry

Věnujeme se profesionálnímu rozvoji členů našeho týmu. Poskytujeme příležitosti pro učení, trénink a rozvoj. Dokážeme rozpoznat a ocenit vynikající výkony.

Pozitivní dopad

Práce v mobilitě talentů vám umožní mít pozitivní vliv na životy jedinců i rodin, které se potýkají se složitostmi imigračního procesu.

Kance­láře

Chcete se stát součástí naší party?

Nenašli jste vhodnou pozici? I tak se nám ozvěte prostřednictvím formuláře níže a my se s vámi spojíme.